Miesięcznik Polskiego Związku
Inżynierów i Techników Budownictwa
ISSN 0021-0315

III edycja konferencji odbędzie się 7-8 września 2017 r. w Płocku. Organizatorem jest Politechnika Warszawska, Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii w Płocku. Przewodniczącym Komitetu Naukowego jest dr hab. inż. Roman Marcinkowski, prof. PW, a Komitetu Organizacyjnego – dr inż. Anna Krawczyńska-Piechna.

Konferencja stanowi integralną część obchodów 50-lecia Filii Politechniki Warszawskiej w Płocku.

 

Celem konferencji jest prezentacja dorobku naukowego młodych pracowników nauki, doktorantów i studentów działających w szerokim obszarze budownictwa i inżynierii lądowej, inżynierii środowiska, inżynierii mechanicznej i materiałowej, jak również inżynierii chemicznej i petrochemicznej.

Założeniem organizatorów jest stworzenie okazji do wymiany doświadczeń i poglądów, jak również integracji środowiska zainteresowanego współczesnymi problemami techniki.

Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia: konstrukcji budowlanych i inżynierskich, technologii i organizacji budowy, mechaniki budowli, fizyki budowli, ciepłownictwa, ogrzewnictwa, wentylacji, gazownictwa, inżynierii wodnej i sanitarnej, konwencjonalnych i alternatywnych źródeł energii, technologii chemicznej i petrochemicznej, inżynierii mechanicznej i materiałowej, urządzeń i systemów mechanicznych, budowy maszyn, ochrony środowiska.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji na: www.mdt2017.pw.plock.pl