Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dzięki, którym nasz serwis może działać lepiej.

Szanowny Użytkowniku, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

                                                  

Transmisja ON-LINE

 Forum Inżynierów Przyszłości 2020

Konferencja odbędzie w dniach 23 - 25 października 2020 r. we Wrocławiu. Organizatorem jest Komisja ds. Młodej Kadry Technicznej Wrocławskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT. Przewodniczącym Komitetu Programowego jest Tadeusz Nawracaj, Prezes NOT, a Komitetu Organizacyjnego – Kamil Nawirski.

Podczas Forum spotkają się studenci uczelni technicznych, młodzi inżynierowie z przedstawicielami uczelni technicznych oraz przedsiębiorcami. Panele dyskusyjne, wystąpienia oraz szkolenia będą dotyczyły zagadnień związanych z przemysłem 4.0, nowymi technologiami, innowacjami, przedsiębiorczością, działalnością studencką i rozwojem osobistym.

W Domu Technika NOT we Wrocławiu odbędą się wystąpienia zaproszonych gości oraz panele dyskusyjne. Na widowni zasiądzie jedynie część uczestników, zachowujących wszelkie wymogi bezpieczeństwa, natomiast większość osób zapraszamy do udział w wydarzeniu poprzez transmisję online.

Panele dyskusyjne zostaną przygotowane z myślą o pytaniach od internautów.

Wszystkie wystąpienia i panele dyskusyjne odbędą się w piątek 23 października. Natomiast sobotnie szkolenia odbędą się online, a szkoleniowcy poprowadzą je z miejsca swojego aktualnego pobytu.

 Więcej informacji, w tym szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie https://fip.not.pl/ oraz na FB https://www.facebook.com/fip.not/ 

Kontakt do Organizatorów

Biuro Forum Inżynierów Przyszłości

Wrocławska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT
Komisja ds. Młodej Kadry Technicznej
Piłsudskiego 74, 50-020 Wrocław
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: 71 347 14 11, 789 099 808

Kamil Nawirski - główny koordynator

608-729-992; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aleksandra Pawłowska - promocja i media

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Szukaj